Pracownicy Zespołu Szkół w Gogolinie

 

Dyrekcja

Violeta Zajączkowska - dyrektor szkoły, nauczyciel fizyki
Łukasz Wojtkiewicz - wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego, edukacji filmowej

 

Grono pedagogiczne


Małgorzata Bekiersz - nauczyciel plastyki, zajęć artystycznych, techniki
Jarosław Bień - nauczyciel fizyki, informatyki, robotyki
Brygida Czekała - nauczyciel języka niemieckiego
Joanna Cybulska - nauczyciel wychowania fizycznego, rewalidacji, pedagog
Anna Feilert - nauczyciel języka polskiego
Joanna Gajda - nauczyciel geografii, historii
Olga Goliszewska - psycholog szkolny
Agata Grabarczyk - nauczyciel religii
Maria Grach - nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
Monika Jarosz - nauczyciel języka angielskiego, geografii w języku angielskim
Regina Kalla-Szulc - nauczyciel języka niemieckiego
Sylwia Konefał-Preisner - nauczyciel biologii, przyrody, psychodietetyki
Beata Kowalska-Durska - nauczyciel języka polskiego, wiedzy o kulturze
Ludmiła Kozłowska - kierownik świetlicy
Iwona Krawczyk - nauczyciel chemii
Julian Kuklewski - nauczyciel matematyki
Jacek Kurek - nauczyciel grafiki użytkowej
Arkadiusz Mendyk - nauczyciel samoobrony, szkolenia wojskowego
Marek Michalski - nauczyciel wychowania fizycznego
Alicja Mrugała - nauczyciel matematyki, matematyki informatycznej
Justyna Osiewak - nauczyciel języka polskiego, historii, bibliotekarz
Michał Pastuszczak - nauczyciel języka angielskiego
Małgorzata Pleszczyńska - nauczyciel języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie w języku angielskim
Paweł Serafin - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa, podstaw ratownictwa medycznego
Joachim Stiebler - nauczyciel historii, informatyki, podstaw przedsiębiorczości, wiedzy o społeczeństwie
Agata Szmanta - nauczyciel fizjoterapii
Magdalena Tomeczek - nauczyciel matematyki
Barbara Wlizło - nauczyciel biologii
Maria Zagwojska - nauczyciel historii
Eugeniusz Zawieja - nauczyciel matematyki, matematyki informatycznej, informatyki, fizyki
Ewa Zimon - nauczyciel języka niemieckiego

 

Pracownicy administracji

Jarosław Bień - administrator sieci informatycznej
Alina Bęben - specjalista ds. kadr
Aniela Kopeć - główny księgowy
Małgorzata Łodziana - opiekun ucznia niepełnosprawnego
Krystyna Nogielska - sekretarz
Ewa Pałka - specjalista ds. płac
Joanna Żołędziewska - intendent

 

Pracownicy stołówki

Gabriela Fajlert - pracownik stołówki
Eryka Cebula - pracownik stołówki
Ewa Góra - pracownik stołówki

 

Pracownicy obsługi

Lucyna Błaszkowicz - pracownik obsługi
Irena Kandziora - pracownik obsługi
Urszula Pawlyta - pracownik obsługi
Brygida Pieczyk - pracownik obsługi
Elżbieta Skórka - pracownik obsługi
Ewa Zawisza - pracownik obsługi
Tomasz Małek - pracownik obsługi
Andrzej Wdowik - pracownik obsługi