Okręgowa Komisja Egzaminacyjna udostępniła dzisiaj, tj.04.07.2019 r., wyniki egzaminu maturalnego. Zdawalność w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Gogolinie wyniosła 84,1%, co jest wynikiem nieznacznie gorszym niż zdawalność na poziomie województwa (86,6%), ale lepszym niż w powiecie krapkowickim (79,4%).

Cieszy nas zdawalność przedmiotów obowiązkowych. J. polski zdało 97,7% (97,3% w województwie, 95,1% w powiecie), matematykę – 93,2 % (88,7% w województwie, 85,3% w powiecie), język niemiecki – 100% (96,5% w województwie, 95,8% w powiecie). Nieco gorzej wypadł w tym roku język angielski – 87,5% (95,9% w województwie, 89,6% w powiecie).

Na uwagę zasługują również wyniki z egzaminu z matematyki w zakresie rozszerzonym – tu uczniowie mogą się pochwalić wynikiem na poziomie 70%, z języka polskiego w zakresie rozszerzonym - 68,7%, z języka rosyjskiego – 100%, z języka ukraińskiego – 90%, z języka niemieckiego w zakresie rozszerzonym - 78%, z języka angielskiego w zakresie rozszerzonym - 51,1%.

Przypominamy, że zdawalność ustnego egzaminu maturalnego w naszym liceum z wszystkich przedmiotów, czyli j. polskiego, j. angielskiego i j. niemieckiego, wyniosła 100%!

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 466 62 35
77 466 62 35
sekretariat@gogolin.com.pl
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

17
Wrz2019

Salon Maturzystów 20...

Dnia 13 września nasi licealiści, uczniowie klasy 3BLO mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną przygo...

17
Wrz2019

Dzisiejsza propozycj...

Dzisiejsza propozycja laboratorium chemicznego - oliwa do masażu o zapachu róży, ziół...

17
Wrz2019

Egzamin certyfikując...

Dla klasy 3A mundurowej 13 września w piątek, wcale nie okazał się pechowy. Uczniowie zostali poddan...

16
Wrz2019

Laboratorium chemicz...

Kl. 1B i 1C pod opieką mgr Iwony Krawczyk wykonały swoje pierwsze kosmetyki - aromatyczną i rozgrzew...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, zastępstwa, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć do gimnazjum jak i liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Zastępstwa

Tutaj możesz zobaczyć jaki nauczyciel jest nieobecny i jaka jest organizacja zajęć w danym dniu.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.