W dniach 4.06. – 9.06.2018 grupa młodzieży z Zespołu Szkół w Gogolinie przebywała u swoich przyjaciół w Betzdorf. W wymianie wzięło udział 25 uczniów wraz z opiekunami: Ewą Zimon, Moniką Jarosz oraz Brygidą Czekałą, koordynatorką projektu już od 14 lat. Gospodarze zadbali o ciekawy program naszego pobytu w Niemczech. Mogliśmy poznać szkołę i uczestniczyć z naszymi partnerami w ich zajęciach lekcyjnych. Spotkaliśmy się z Burmistrzami Betzdorf (Bernd Brato) i Kirchen (Maik Köhler), gdyż budynki jednej szkoły mieszczą się właśnie w tych dwóch miastach. Podczas spotkania dziękowali oni obydwu partnerskim szkołom za zaangażowanie i budowanie mostów pomiędzy naszymi państwami. Byliśmy również na dwóch wycieczkach: w Kolonii (Köln), gdzie wzięliśmy udział w grze miejskiej i musieliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat tego starego i przepięknego miasta oraz w Koblenz, gdzie atrakcją był przejazd kolejką na twierdzę Ehrenbreitstein, zwiedzanie twierdzy oraz spacer po zabytkowym mieście pamiętającym rzymskie czasy. Ciekawostką w tym mieście jest „Dreieck”, czyli miejsce, w którym Mozela (Mosel) wpada do Renu (Rhein). Popołudnia i wieczory spędzaliśmy w małych grupach na basenie, kręglach itp. A niektórzy mieli okazję jeszcze pojechać do pobliskiego Siegen. Bardzo polubiliśmy się z naszymi partnerami, którzy cieszą się już na wizytę w Gogolinie i w naszej szkole za rok.
Brygida Czekała

Wymiana 1

Wymiana 2

Wymiana 3

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Zespół Szkół w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 4666235
77 4666294
sekretariat@gogolin.com.pl
1. Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Alberta Einsteina
2. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Komisji Narodowej
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Sekretariat PG i fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Kierownik świetlicy i intendent - wew. 5
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

13
Mar2019

Dzień otwarty 2019

Zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych, uczniów klas III gimnazj&oacut...

25
Lut2019

Licealistki najlepsz...

W dniu 16 stycznia 2019 r. uczennice naszego liceum, w ramach powiatowych rozgrywek, rozegrały mecz...

22
Lut2019

Nasze mistrzowskie s...

22.01.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Gogolinie rozegrano Gminne Zawody Piłki Siatkowe...

22
Lut2019

Koszykarki drugie w...

7.12.2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Gogolinie rozegrano Gminne Zawody Piłki Koszykowe...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, zastępstwa, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć do gimnazjum jak i liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Zastępstwa

Tutaj możesz zobaczyć jaki nauczyciel jest nieobecny i jaka jest organizacja zajęć w danym dniu.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.