Zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych, uczniów klas III gimnazjów oraz ich rodziców, absolwentów szkoły oraz wszystkich zainteresowanych spotkaniem z nami.

 

ulotka2019

W dniu 12 lutego 2019 r. byliśmy organizatorami Powiatowych Zawodów Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.

Gościliśmy u nas trzy drużyny z powiatu krapkowickiego.

Nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce.

  1. Wiktoria Bogdoł kl.2a
  2. Angelika Guth kl.2b
  3. Alicja Konieczny kl.1b
  4. Veronika Porosiło kl.2a
  5. Karolina Kowolik kl.2a
  6. Klara Ernst kl.3b
  7. Ola Skrzypczyk kl.1b
  8. Wiktoria Szaja kl.3c
  9. Julia Wymysłowska kl.3c

Opiekun drużyny: mgr Joanna Cybulska

W dniu 16 stycznia 2019 r. uczennice naszego liceum, w ramach powiatowych rozgrywek, rozegrały mecz w piłkę nożną z uczennicami Zespołu Szkół LO w Krapkowicach.

Drużyna naszej szkoły spisała się wspaniale, wygrywając zawody i kwalifikując się do półfinałów wojewódzkich w Głubczycach (19.02 2019 r. - czwarte miejsce)

Nasze wspaniałe dziewczyny to: Sabina Służałek (bramkarz), Wiktoria Szaja, Julia Wymysłowska, Weronika Cisińska, Dominika Liszka, Karolina Rak, Veronika Porosiło, Wiktoria Bogdoł, Wiktoria Cabanek, Paulina Helman.

Opiekun drużyny: mgr Joanna Cybulska

7.12.2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Gogolinie rozegrano Gminne Zawody Piłki Koszykowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce.

Dzięki temu reprezentowała gminę Gogolin w zawodach powiatowych 11.12.2018r. w Zdzieszowicach, uzyskując w nich drugie miejsce.

Skład naszej drużyny:

Gorzelik Martyna 3d, Konieczny Ola 3d, Lubaszka Joanna 3d, Bomba Patrycja 3b, Kroker Anna 3b, Maciołek Wiktoria 3a, Gacek Ewelina 3a, Gorzel Anna 3a, Glinka Ola 3b, Półtorak Daria 3b, Guga Julia 3d, Komandzik Małgosia 3c.

Opiekun drużyny: mgr Joanna Cybulska.

22.01.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Gogolinie rozegrano Gminne Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna naszej szkoły zagrała rewelacyjnie, zajmując I miejsce.

Dzięki temu reprezentowała gminę Gogolin w zawodach powiatowych 15.01.2019 r. w Krapkowicach, zajmując w nich także pierwsze miejsce.

Tym samym zakwalifikowała się do półfinału wojewódzkiego w Kluczborku.

Skład naszej drużyny:

Gorzelik Martyna 3d, Konieczny Ola 3d, Daria Szewczyk 3d, Bomba Patrycja 3b,Kroker Anna 3b, Maciołek Wiktoria 3a, Gacek Ewelina 3a, Gorzel Anna 3a, Emilia Łukaszewicz 3b, Półtorak Daria 3b, Emilia Pęcak 3a, Klaudia Bomba 3b.

Opiekun drużyny: mgr Joanna Cybulska.

Już szósty rok z kolei, 22 stycznia 2019 r. o godz. 12:00, na krapkowickim rynku odbyło się spotkanie tegorocznych maturzystów, którzy, aby zwiększyć swoje szczęście na maturze, wspólnie odtańczyli poloneza. Akcja jest organizowana przez Tygodnik Krapkowicki i cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów szkół średnich, ale też mieszkańców, którzy licznie się zgromadzili, by podziwiać tancerzy oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku, którzy też wziął aktywny udział w polonezie. Mamy nadzieję, że pięknie zatańczony taniec narodowy naprawdę przyniesie szczęście naszym maturzystom, czego im serdecznie życzymy.

"Studiowanie medycyny to bohaterstwo" - tymi słowami 17 stycznia 2019 r. przywitał nas na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Opolskiego dr n. biol. Dariusz Ziaja, który poprowadził wykład na temat komórki zwierzęcej dla uczniów klas biologiczno-medycznych naszego Liceum. Przy okazji opowiadał nam o studiach medycznych i zmotywował do ciężkiej pracy, która opłaci się nie tylko na maturze, ale także na pierwszym roku tego wymagającego kierunku. Kolejnym cennym doświadczeniem były zajęcia z dr Joanną Czają, która zorganizowała dla nas wizytę na uczelni. Pani Doktor zaprezentowała nam symulator stołu prosektoryjnego. Nie tylko mogliśmy zobaczyć skomplikowaną budowę człowieka, ale także zasmakować anatomii, samemu obsługując to interesujące urządzenie. To był bardzo udany wyjazd i z przyjemnością skorzystamy z kolejnego zaproszenia pod koniec roku szkolnego, aby móc odwiedzić ten wciąż prężnie rozwijający się Wydział i posiąść nową, fascynującą wiedzę.

 

 

10 stycznia o godz. 18:00 w Domu Pielgrzyma przy Bazylice na Górze Świętej Anny odbył się niezwykły koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Na zaproszenie szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu ok. 20 uczniów z klas mundurowych naszej szkoły z przyjemnością wzięło udział w tym wydarzeniu, spędzając czas w miłej atmosferze, słuchając pięknych kolęd i pastorałek oraz podziwiając wspaniałe występy artystów z Warszawy. Dziękujemy wychowawcom klas 1A i 2A wojskowej za opiekę podczas wyjazdu.

O nas

Dysponujemy dobrą bazą dydaktyczną, która jest stale uzupełniana i modernizowana, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej szkoły. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Centrum Multimedialne, gdzie każdy uczeń ma dostęp do Internetu.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. Oferujemy małe grupy językowe. W szkole wykłada stała i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Rozwój młodzieży odbywa się pod opieką specjalistów. Jesteśmy szkołą bezpieczną i przyjazną uczniowi, otwartą na problemy i oczekiwania młodego pokolenia.

Dowiedz sie więcej o szkole

Kontakt

Zespół Szkół w Gogolinie
47-320 Gogolin, ul. Szkolna 27
77 4666235
77 4666294
sekretariat@gogolin.com.pl
1. Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. Alberta Einsteina
2. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Komisji Narodowej
Wewnętrzne numery telefonów
Sekretariat LO - wew. 1
Sekretariat PG i fax - wew. 2
Pokój nauczycielski - wew. 3
Księgowość - wew. 4
Kierownik świetlicy i intendent - wew. 5
Pedagog - wew. 6

Ostatni artykuł

13
Mar2019

Dzień otwarty 2019

Zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych, uczniów klas III gimnazj&oacut...

25
Lut2019

Licealistki najlepsz...

W dniu 16 stycznia 2019 r. uczennice naszego liceum, w ramach powiatowych rozgrywek, rozegrały mecz...

22
Lut2019

Nasze mistrzowskie s...

22.01.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Gogolinie rozegrano Gminne Zawody Piłki Siatkowe...

Informacje

Najważniejsze informacje potrzebne do codziennego używania. Możesz zobaczyć plan lekcji, zastępstwa, poznać najważniejsze wydarzenia w danym roku kalendarzowym czy też zalogować się do eDziennika. Zachęcamy do zapoznania się.

eDziennik

Zaloguj się do dziennika elektronicznego. Opolska eSzkoła to model opolskiej oświaty, który opiera się na technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Plan lekcji

Zapoznaj się z planem zajęć do gimnazjum jak i liceum. Zobacz, która klasa, w której sali i z jakim nauczycielem ma zajęcia lekcyjne.

Zastępstwa

Tutaj możesz zobaczyć jaki nauczyciel jest nieobecny i jaka jest organizacja zajęć w danym dniu.

Kalendarz

Zapoznaj się kalendarzem na dany rok szkolny. Możesz zobaczyć jakie wydarzenia będą odbywały się w naszej szkole.